HOME STAGING

Liczy się pierwsze wrażenie – masz tylko 5 sekund.

Jest to zasada dotycząca także nieruchomości. Potencjalny kupujący lub wynajmujący już w pierwszych sekundach określa czy nieruchomość jest dla niego interesująca.

Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub najmu. Polega na wydobyciu potencjału nieruchomości, skupia się na odpowiedzi na oczekiwania i marzenia kupujących bądź wynajmujących. Chodzi o to by nabywca czy najemca, wchodząc do danego mieszkania lub domu pomyślał: “Tak chcę mieszkać. Tego szukałem!” Home stager, korzystając z niewielkiego budżetu dokonuje zmian, które powodują podniesienie wartości nieruchomości, zwiększają zainteresowanie nieruchomością a co najważniejsze prowadzą do szybkiej i korzystniej transakcji.

Aranżacja wnętrz, marketing, psychologia – na styku tych trzech dziedzin bazuje Home Staging. Home stager obiektywnym i fachowym okiem ocenia nieruchomość, kompleksowo przygotowuje wnętrza do sesji zdjęciowej oraz prezentacji nieruchomości a co równie ważne jest wsparciem i profesjonalnym doradcą dla właścicieli nieruchomości podczas jej sprzedaży lub poszukiwań najemcy.

Poznaj nasze możliwości.